SPONZOŘI SPOLKU

Příspěvky

Město Jablonec nad Nisou

4. 9. 2023

Spolek Kokonín byl také opakovaně finančně podpořen městem Jablonec na Nisou, které podporuje kulturní činnost v Kokoníně, a to zejména naši přednáškovou činnost a provoz našich webových stránek.

NADACE PRECIOSA

4. 9. 2023

Několikrát během existence spolku Kokoním byla NADACE PRECIOSA subjektem, který přispěl na jeho činnost.

Pohřební služba Ladislav Kopal

4. 8. 2020

Spolek Kokonín děkuje Pohřební službě Ladislav Kopal za poskytnutý sponzorský dar ve výši 12.000,- Kč.

Společnost CIKAUTXO

14. 7. 2020

Spolek Kokonín děkuje společnosti CIKAUTXO za poskytnutý sponzorský dar ve výši 10.000,- Kč.

Mgr. Karel Havránek

2. 7. 2020

Vojenský historik Mgr. Karel Havránek finančně přispěl našemu spolku v památný den výročí bitvy u Zborova, kdy se poprvé významně prosadili českoslovenští legionáři v Rusku v roce 1917. Sponzorský dar bude použit na opravu kaple a na vydání sborníku věnovanému zakladateli spolku Josefu Šikolovi. Moc děkujeme!