Spolek Odchod.eu: Zahajujeme odboj proti EU

23. 11. 2021

matej-gregor.png

Zahajujeme odboj proti EU

Není čas na řeči. Za rok jsme si vybudovali zázemí a je třeba se do toho opřít. Zahajujeme odboj proti EU. Věnujte tři minuty života tomuhle mailu a třeba zjistíte, že i Vy se můžete zapojit do odboje. A něco vám to určitě dá.

Za co budeme bojovat?
  • Budeme hlídat probruselskou vládu SPOLU a aktivně se zapojovat do občanských aktivit.
  • Budeme bojovat proti přijetí eura a pro zachování české koruny. Všemi možnými způsoby.
  • Budeme odmítat přijetí Green Dealu.
Jak budeme bojovat?
  • Budeme nadále pořádat demonstrace a občanské protesty (v létě jsme uspořádali demonstraci proti žalobě EU na ČR).
  • Budeme pořádat petiční akce po celé ČR proti přijetí eura a Green Dealu.
  • Budeme nadále tvořit krátké a úderné reportáže o přešlapech EU, které v médiích nejdou vidět.
  • Budeme sdružovat odborníky na ekonomiku, průmysl, zahraniční politiku a navrhovat alternativy.
  • Budeme spojovat strany tak, jako to dělaly probruselské strany. Vyvíjet tlak na euroskeptiky, aby se do voleb spojili. Je to jediná naděje, kterou nevzdáme.
Nejsou to kecy. Co už jsme udělali?
  • Demonstrovali jsme v létě proti žalobě Evropské unie na Českou republiku a zvedli tak hlas kritiky.
  • Spojily jsme desítky tisíc lidí a získali několik set registrovaných členů a odborníků do spolku.
  • Oslovili jsme milióny čtenářů na sociálních sítích s články proti EU.
  • Byli jsme první a jediní kdo vystoupil s argumenty proti Green Dealu.
  • Vyvíjeli jsme tlak na Českou televizi a její nevyváženost a utlačování euroskeptických názorů. Pomohli jsme euroskeptické straně do superdebaty.
  • Pořádali jsme odborné semináře v Poslanecké sněmovně ve spolupráci s euroskeptiky.
Dočetli jste to až sem? Výborně. A proč Vám to píšeme?

Bez Vás se nikam neposuneme.
Co můžete udělat?

Děkujeme všem, kdo dočetli email až do konce. Už teď jste pro lepší republiku udělali více, než polovina občanů. A my si toho opravdu vážíme. Pojďme si tedy připomenout, co by nám pomohlo.

Pojďme se podívat, jak se můžete do Odboje zapojit. Už to, že jste obdrželi tento mail je skvělým znamením, jsme totiž v kontaktu. Pokud další maily dostávat nechcete, stačí na konci mailu odhlásit odběr.

1/ Pošlete tento mail dále!
Jak asi tušíte, velká média o nás zrovna rádi nepíšou, proto se musíme zařídit sami. Maily nám nikdo cenzurovat nebude. Pošlete toto sdělení dalším lidem, na které máte kontakt.

2/ Připojte se do spolku!
Členství ve spolku je prospěšná věc. Získáte kontakty na další lidi a možnost se zapojit. Budeme dostávat informace z první ruky a zároveň mít možnost se zapojit do organizace odboje. Přihláška zabere pár minut času.
CHCI PODAT PŘIHLÁŠKU

3/ Zažádejte o odznak a podpořte spolek!
Mrkněte na web a podpořte nás. Všem měsíčním dárcům zašleme dva odznaky zdarma. S přeškrtnutou vlajkou EU, jako našim symbolem.

Nejsme placeni z dotací, ani za sebou nemáme kmotry. Spoléháme jen na drobné dárce. I stokoruna měsíčně pomůže šířit myšlenky odboje dále.
CHCI ZÍSKAT ODZNAK

4/ Podpořte financování

Na rovinu. Členství v EU stojí každého Čecha na daních 5 000 korun ročně. I dvě stovky měsíčně nám  pomohou dostat odboj proti EU k více lidem. To je pět čokolád, nebo 3 kávy v kavárně. Každá koruna se počítá.

Budeme rádi, když to zvážíte a hlavně – dostanete odznaky naprosto zdarma, včetně poštovného. Zní to fér? Vážíme si každé darované koruny a projevené důvěry!

PŘISPĚT NA ODBOJ
Díky našim členům a dárcům jsme mohli do odboje zainvestovat do počátku 250.000,- to je slušná částka. Stačí to na posílání letáčků, tvorbu placek a fungování redakce. Potřeba je ale i nadále každá koruna.  Za každý příspěvek jsme vděčni a naše pravidelné dárce odměňujeme výše vyfoceným odznakem.

Těšíme se na naši spolupráci a nevzdávejme to. Česká republika je naše země a pokusy o připojení na východ nebo západ jsme už jednou zažili.

S úctou,
Spolek Odchod.eu