AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE

Příspěvky

Připomínka 605. výročí První pražské defenestrace

23. 7. 2024

V úterý 30. července 2024 si připomeneme 605. výročí První pražské defenestrace. Jedním z těch, kteří pořádají vzpomínkovou akci je také vlastenecký spolek Obrozenci 2.0. Jejich akci také osobně rádi podpoříme.

Fotoreportáž z Hoštic

10. 7. 2024

V sobotu 6. července 2024 zažily Hoštice velkou slávu. Zamířili sem herci a fandové slavných komedií Zdeňka Trošky, aby vzpomínali na atmosféru natáčení. A bylo na co vzpomínat.

SLUNCE, SENO 40 – ECHT RODINNÝ FESTIVAL V HOŠTICÍCH

4. 7. 2024

V sobotu 6. července 2024 čeká Hoštice velká sláva. Zamíří sem herci a fandové oblíbených komedií Zdeňka Trošky, aby zavzpomínali na atmosféru natáčení.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Odpověď magistrátu na naši petici ohledně demolice zámečku v Kokoníně

26. 6. 2024

Spolek Kokonín obdržel vyjádření magistrátu ohledně naší petice proti demolici zámečku v Kokoníně. Přístup nabubřelých konšelů k občanům může evokovat doby v časech předhusitských, kdy nesouhlas lidu s jejich počínáním skončil jejich defenestrací. Tedy podobnost čistě náhodná. Text odpovědi zveřejňujeme bez dalších komentářů.

Poděkování Nadaci Preciosa za sponzorský dar v roce 2024

24. 6. 2024

Spolek Kokonín děkuje i v letošním roce Nadaci Preciosa za poskytnutý sponzorský dar.  Jsme rádi, že ještě existují firmy, které přispívají na spolkovou činnost zaměřenou na přednášky a vzdělávání obyvatel.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Členská schůze spolku Kokonín zhodnotila činnost spolku

6. 6. 2024

Ve středu 6. června 2024 se v Sokolovně Kokonín sešla členská schůze, která potvrdila ve funkci stávajícího předsedu spolku Mgr. Bc. Jana Kopala a zvolila novou kontrolní komisi ve složení: Věroslav Kunc, Radek Šafránek a Dana Šikolová. Byla široce diskutována také strategie spolku pro další časové období.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Čtení a hovory pod prapory husitů

5. 6. 2024

Přinášíme pozvánku na zajímavou akci, která se uskuteční již zítra. Zájemce srdečně zveme!

Fotoreportáž z besedy s profesorem Petrem Čornejem

28. 5. 2024

Přinášíme řadu fotografií z nedělní vydařené besedy s profesorem Petrem Čornejem na téma Neporažený vojevůdce Jan Žižka. Z celé byl besedy byl také pořízen obrazový záznam, která naleznete pod fotogalerií.

ANTHROPOID - Löwittův mlýn 27. května 2024

23. 5. 2024

Přinášíme pozvánku na zajímavou akci, která nám dnes přišla mailem od našich přátel z Leteckého klubu gen. Jana R. Irvinga z Plzně a která se uskuteční v pondělí 27. května 2024.

Oslava Mikešových 90. narozenin

14. 5. 2024

Srdečně zveme všechny zájemce do Památníku Josefa Lady a jeho dcery Aleny v Hrusicích na oslavu Mikešových 90 narozenin! Oslava se koná 25. 5. 2024 od 10.00 hod.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

následující »