AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE

Příspěvky

Poděkování městu Jablonec nad Nisou za finanční příspěvek v roce 2023

3. 1. 2024

Spolek Kokonín děkuje městu Jablonec nad Nisou za poskytnutý dar v roce 2023, díky němuž mohla uspořádat nezapomenutelnou besedu s nejslavnějším českým režisérem Zdeňkem Troškou v kokonínské Sokolovně dne 14. listopadu 2023.

PF 2024

2. 1. 2024

Spolek Kokonín přeje do nového roku 2024 všem našim členům, příznivcům a podporovatelů mnoho štěstí, zdraví, osobních i pracovních úspěchů.

PF 2024 od písničkáře Pepy Nose

13. 12. 2023

Náš spolek Kokonín obdržel první letošní PF pro rok 2024. A nebylo od nikoho jiného, než-li našeho kamaráda a známého písničkáře Pepy Nose, a proto ani vás o něj nemůžeme ochudit.

Kardinál Dominik Duka představí bilanční knihu

4. 12. 2023

V Muzeu Karlova mostu se bude konat na svátek svatého Mikuláše ve středu dne 6. prosince 2023 od 17:00 hod. konat unikátní představení bilanční knihy Jeho eminence kardinála Dominika Duky, na tuto akci byli pozváni také představitelé našeho spolku.

Tradiční pieta u hrobu Antonína Švehly dne 16. 12. 2023

4. 12. 2023

Jako už tradičně uveřejňujeme na našich stránkách pozvánku na pietní vzpomínku na politika a státníka Antonína Švehlu, která se uskuteční v sobotu dne 16. prosince 2023 od 14:00 hod. Akci pořádá naše partnerská organizace Společnost Antonína Švehly v čele se svým předsedou Mgr. Pavlem Černým.

Reportáž z besedy s nejoblíbenějším českým režisérem Zdeňkem Troškou

4. 12. 2023

Na četné žádosti našich příznivců přinášíme podrobnou reportáž z nezapomenutelné návštěvy režiséra Zdeňka Trošky v kokonínské Sokolovně, a to včetně exkluzivní obrazové přílohy.

Zemřel Ladislav Kopal

4. 12. 2023

Smutnou zprávou nejen pro náš spolek je, že nás v pátek 1. prosince roku 2023 navždy ve věku 65 let opustil pan Ladislav Kopal z Jablonce nad Nisou. Významná místní osobnost nejen v oboru pohřebnictví a v neposlední řadě také podporovatel našeho spolku.

Poděkování společnosti CIKAUTXO CZ, s.r.o. za sponzorský dar

4. 10. 2023

Spolek Kokonín, z.s. děkuje společnosti CIKAUTXO CZ , s.r.o. za sponzorský dar poskytnutý v souvislosti s připravovanou besedou s nejznámějším českým režisérem Zdeňkem Troškou.

Předprodej vstupenek na besedu s režisérem Zdeňkem Troškou

2. 10. 2023

Na základě četných dotazů sdělujeme všem zájemcům o besedu s režisérem Zdeňkem Troškou, že předprodej vstupenek byl zahájen. V případě zájmu o vstupenky se obracejte na pana Vladislava Šikolu nebo obsluhu restaurace Sokolovna Kokonín.

Zveme na besedu s režisérem Zdeňkem TROŠKOU dne 14. 11. 2023

21. 9. 2023

Spolek Kokonín s radostí oznamuje, že dne 14. LISTOPADU 2023 přijal pozvání na besedu oblíbený český režisér Zdeněk Troška. AKCE SE KONÁ VE VELKÉM SÁLE KOKONÍNSKÉ SOKOLOVNY a její začátek je v 18:30 hod. Vstupné na akci je 150,- Kč. Akce se koná za přispění Města Jablonec nad Nisou a podpory Nadace Preciosa a společnosti CIKAUTXO CZ, s.r.o.

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17