AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE

Příspěvky

Nový Jablonecký měsíčník č. 6/2023

1. 6. 2023

Vychází nové číslo Jabloneckého měsíčníku, kde nechybí ani článek o činnosti našeho spolku.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Kokonínská kaplička z leteckého pohledu

30. 5. 2023

Přinášíme jedinečný pohled na kokonínskou kapličku, který pro náš spolek exkluzivně zprostředkoval pilot Jan Dofek, který je pořídil prostřednictvím dronu.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Maršovice na starých i nových pohlednicích a fotografiích

15. 5. 2023

Městská knihovna Jablonec nad Nisou pořádá dne 16. května 2023 od 17:00 hodin v audiovizuálním sále knihovny (2. patro) besedu s Jaroslavem Švástou na téma "Maršovice na starých i nových pohlednicích a fotografiích".

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Vzpomínka na československé letce v Holandsku

15. 5. 2023

Mnozí vlastenci a patrioti si připomněli 78. výročí porážky německého nacismu v Evropě. O jedné netradiční misi, jejíž součástí jsme měli možnost být součástí přinášíme následující reportáž. Pořádající organizací byli Patrioti odkazu generálmajora Jana Romana Irvinga z Plzně.

Ohlednutí za vydařenou besedou s hledačem Josefem Mužíkem

10. 5. 2023

V následujícím článku přinášíme malé ohlédnutí za vydařenou besedou s hledačem Josefem Mužíkem a fotoreportáž z této besedy.

Kardinál Dominik Duka oslavil své 80. narozeniny

26. 4. 2023

Spolek Kokonín, z.s. se připojil k četným gratulantům, kteří si dnes připomínají 80. narozeniny kardinála a velkého českého vlastence Dominika Duky.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Liberecká DRBNA referuje o naší petici

24. 4. 2023

Úsilí spolku Kokonín a mnoha kokonínských a maršovický občanů o zachování pošty v kokoníně neunikla ani Liberecké drbně, která v článku nazvaném "V Jablonci mají jasno. Pošta zavře Kokonín i Šumavu. Petice nepomohla" přináší informace o aktuálním vývoji  celé causy.

Veselé Velikonoce

10. 4. 2023

Přejeme všem krásné prožití velikonočních svátků!

Petice proti zrušení pobočky České pošty v Jablonci nad Nisou 8 - Kokoníně

3. 4. 2023

Spolek Kokonín, z.s. nemůže mlčky přihlížet rušení pobočky České pošty, s.p. v Jablonci nad Nisou 8 - Kokoníně. Iniciujeme proto petici proti tomuto záměru. Prosíme vás všechny o podporu v tomto úsilí. Jedna se o jednu ze základních potřeb našich občanů.

PODĚKOVÁNÍ NADACI PRECIOSA ZA SPONZORSKÝ DAR

29. 3. 2023

Spolek Kokonín, z.s. srdečně děkuje NADACI PRECIOSA za sponzorský dar na činnost v roce 2023.

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »