Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE

Příspěvky

40.000 návštěvníků našich stránek

7. 8. 2020

Od chvíle, kdy jsme začátkem roku 2019 spustili naše webové stránky, tak nás navštívilo již více jak 40.000 návštěvníků.

 
Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Fotoreportáž ze spolkového grilování

4. 8. 2020

Velmi vydařenou akcí bylo sobotní letní grilování se spolkem Kokonín. Grilování se zúčastnily na tři desítky členů a příznivců spolku. Přinášíme fotografie z této akce, kterou navštívila také členka našeho spolku a zastupitelka města Jablonec nad Nisou Jitka Baláková (ANO) a bývalý šéf městské policie v Jablonci nad Nisou Bc. Tomáš Rakouš. Akci podpořil také okresní předseda Českého svazu bojovníků za svobodu Ing. František Radkovič. Nejvzdálenější účastníci dorazili až z kraje Karla Havlíčka Borovského - od Chrudimi (rodina Kučerova).

 
Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Poděkování Pohřební službě Ladislav Kopal za sponzorský dar

3. 8. 2020

Spolek Kokonín z.s. děkuje Pohřební službě Ladislav Kopal za štědrý sponzorský dar ve výši 12.000 Kč, který byl spolku poskytnut dne 31. července 2020. Velmi si vážíme této důvěry, která nás zavazuje a motivuje k další činnosti.

 
Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

ČSBS a spolek Kokonín nenechají přepisovat dějiny

3. 8. 2020

Čestným hostem sobotního grilování se spolkem Kokonín byla také okresní předseda Českého svazu bojovníků za svobodu Ing. František Radkovič, který také opakovaně vyzýval k tomu, aby nám zůstala zachována historický paměť a nebyly přepisovány dějiny.

 
Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Velké letní grilování se spolkem Kokonín

21. 7. 2020

Grilování se spolkem Kokonín z.s. se uskuteční v sobotu 1. srpna 2020 od 15 hod. Těšíme se na všechny členy a příznivce spolku! Každý je vítán!

 
Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Poděkování společnosti CIKAUTXO za sponzorský dar

13. 7. 2020

Spolek Kokonín děkuje společnosti CIKAUTXO za poskytnutnutý sponzorský dar.

 
Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Vzpomínání na Husa s vlastenci a bojovníky za svobodu

13. 7. 2020

Myšlenky Mistra Janu Husa i přes staletí k nám promlouvají svou aktuálností. V tomto a podobném duchu se nesla vzpomínka na mučednickou smrt Mistra Jana Husa, která se uskutečnila v pondělí 6. července 2020 v Teplicích a kterého se zúčastnil i zástupce spolku Kokonín.

 
Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Zamyšlení nad státními svátky

5. 7. 2020

K tématu stávajících křesťanských a hustiských svátků přinášíme úvahu předsedy našeho spolku.

 
Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Zveme na oslavy českého národního mučedníka Mistra Jana Husa

3. 7. 2020

Blíží se oslavy 605. výročí upálení Mistra Janu Husa. Spolek Kokonín obdržel pozvánku od Vlasteneckého spolku Mistra Jana Husa z Teplic, kterou zde publikujeme. Naši zástupci se této akce také zúčastní.

 
Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Vzpomínka na vypálení Ležáků

1. 7. 2020

78. výročí vypálení osady Ležáky na Pardubicku si v sobotu 27. června připomenula skupina českých vlastenců, mezi kterými nemohl chybět zástupce spolku Kokonín.

 
Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »