Trestní oznámení místopředsedy Vladislava Šikoly na vedení města

Pan Šikola Vladislav

bytem ul. Rychnovská č.p. 249 ,

m.č. Kokonín, Jablonec nad Nisou

místopředseda spolku Kokonín z.s.

se sídlem Dělnická 4315

Jablonec nad Nisou, m.č. Kokonín

OZNÁMENÍ

Podávám oznámení na podezření pro pletichy s majetkem ve vlastnictví města Jablonce nad Nisou.

Radní města Jablonce nad Nisou se nechovají s péčí řádného hospodáře k majetku města Jablonce n/N.

Plánovanou demolici k 30.05.2024 objektu „zámečku“ v Dubové ulici č.p. 293 v Kokoníně, způsobí radní města velkou škodu materiálního a kulturního bohatství, které vytvořili naši předci.

Zámeček rozhodně není zdevastovaný natolik, aby byl určený k demolici, jak se snaží veřejnosti namluvit vedení Jablonce n/N. Odkaz na fotodokumentaci na stránkách našeho spolku Kokonín z.s., IČ: 227 68 700.

Zámeček je v majetku města od r 2014 a za celou dobu město zámeček neprovozovalo, nepronajímalo, prostě se o svůj majetek nestaralo, nechalo ho pustnout, aby ho potom zbouralo a tím připravilo půdu k spekulacím s pozemky, které k zámečku patří, a to né v malém rozsahu (cca 23 tis m2).

Žádám o prošetření této kauzy a chci věřit, že prošetřování postupu radních města Jablonce nad Nisou plánovanou demolici zastaví a radní budou nadále jednat s péčí řádného hospodáře s majetkem občanů města Jablonce nad Nisou.

Vladislav Šikola

místopředseda spolku Kokonín z.s.

V Jablonci nad Nisou dne 07.05.2024

Text trestního oznámení