AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE

Příspěvky

Pozvánka na slavnostní a zároveň duchovní akci

16. 11. 2022

Zanedlouho proběhne v areálu kostela Krista Spasitele Praha 5 slavnostní akt ODHALENÍ BUSTY GENERÁLA CHARLESE DE GAULLA - viz přiložená pozvánka.
Zájemci o účast jsou vítáni

Fotoreportáž z besedy s písničkářem Pepou Nosem

7. 11. 2022

img_20221106_181528-1-.jpgVelmi vydařená byla beseda s písničkářem Pepou Nosem, která se uskutečnila v neděli 6. listopadu 2023. Přinášíme fotoreportáž z této akce.

Písničkář Pepa Nos míří do Kokonína

18. 10. 2022

Spolek Kokonín pořádá veřejnou besedu s písničkářem Pepou Nosem, která se uskuteční v neděli 6. listopadu 2022 od 14 hod. v kokonínské Sokolovně. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

Pozvánka na 27. říjen 2022 - uctění památky Antonína Švehly

17. 10. 2022

Jako obvykle rádi přetiskujeme pozvánku naší partnerské organizace - Společnosti Antonína Švehly a jejího předsedy Mgr. Pavla Černého, která pořádá dne 27. října 2022 tradiční uctění památky státníka a politika Antonína Švehly.

Celý příspěvek | Rubrika: AKTUALITY A POŘÁDANÉ AKCE | Komentářů: 0

Mezinárodní horolezecký filmový festival opět nezklamal

2. 9. 2022

Mezinárodní horolezecký filmový festival (MHFF) je soutěžní přehlídka profesionálních a amatérských filmů z celého světa s horolezeckou i jinou sportovní tématikou. Tento festival má v Teplicích nad Metují dlouholetou tradici a těší se velké oblibě, jak u českých tak zahraničních návštěvníků, kteří našli zalíbení v extrémních sportech, a to zejména v těch, které se provozují ve volné přírodě. Termín festivalu se postupem času ustálil na posledním srpnovém víkendu a dělá tak pomyslnou tečku za dvěma měsíci prázdnin. Nejinak tomu bylo i letos, kdy se tento outdoorový festival konal po 39. v termínu 25.-28. srpna 2022.

Vlastenecké setkání Příčovy 2022 – 13. srpna 2022

12. 8. 2022

Další ročník Vlasteneckého setkání na zámku Příčovy se uskuteční tuto sobotu 13. srpna 2022. Náš spolek tradičně tuto akci podporuje a naši zástupci ji také navštíví.

Spolek spřádal další plány

20. 7. 2022

Uprostřed horkého léta se sešli členové spolku v příjemném prostředí kokonínské Sokolovny. Byl diskutován plán akcí pro podzimní sezónu, které již brzy zveřejníme zde na webu. Krom toho jsme mezi námi přivítali nové příznivce a zájemce o činnost našeho spolku.

Hrdinný odpor parašutistů v kryptě kostela svatých Cyrila a Metoděje

21. 6. 2022

I po 80 letech je stále aktuální hrdinství a odvaha 7 parašutistů bojujících proti mnohanásobné německé přesile v  pravoslavném kostele svatých Cyrila a Metoděje, kam se ukryli po úspěšném provedení operace Anthropoid. Nikdy nedopustíme přepisování dějin a poklonkování Němcům a Sudeťákům, jak předvádějí mnozí dnešní vlastizrádní a zaprodaní politici.

Fotoreportáž z rozloučení s Honzou Žižkou

6. 5. 2022

Na četná přání přinášíme fotoreportáž z posledního rozloučení s hudebníkem, pedagogem a naším kamarádem Honzou Žižkou.

Příjemné prožití svátků jara

17. 4. 2022

Spolek Kokonín přeje všem svým členům a podporovatelům pohodové prožití svátků velionočních.

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17