Tragický omyl nebo velké pochybení?

24. 10. 2019

Daný podnikatelský účelový záměr (nejedná se o spolek v pravém slova smyslu) vznikl teprve 5. června 2019 (sic!) a nemá žádnou historii a ani hmatatelnou činnost ve prospěch občanů.

Protestujeme veřejně proti tomuto rozhodnutí, které může vážně poškodit občany Kokonína. Tato skutečnost nám byla oznámena dne 19. října 2019.

Zástupci spolku Kokonín z. s. v průběhu výběrového řízení upozornili na podezřelé majetkové manipulace jednoho z představitelů v roli správce KD Kokonín (trestní oznámení bude následovat) a na důvody, proč byl z této funkce odvolán a z našeho spolku též vyloučen.

Naše námitky nebyly bohužel vyslyšeny. Budeme podávat odvolání a všemi dostupnými prostředky bojovat za zvrácení tohoto rozhodnutí.

Dopady tohoto hanebného činu jsou srovnatelné snad jen s přijetím tragické Mnichovské dohody pro Československou republiku.